.::. Firma Profili .::.

 

 

TEKEOĞLU NAKLİYAT; Konya'da evden eve nakliyat taşımacılık hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.


Genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile evden eve nakliyat sektöründe, aranılan bir firma olmuştur. Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan firmamız; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır.


“Her taşıma kendi taşınmamızdır” düşüncesi ile yoluna devam edecek olan Tekeoğlu Nakliyat; güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.


Hizmetlerimizi Kısaca Sıralayacak Olursak;


Şehirlerarası evden eve nakliyat, şehiriçi evden eve nakliyat, asansörlü evden eve nakliyat, işyeri ve büro nakliyatı, profesyonel eşya paketleme hizmeti, asansör kiralama hizmeti ile sigortalı güvenli nakliyat hizmerini sayabiliriz.


Evden eve nakliyat sektöründe, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutarak, herkesçe kabul gören kalite standartlarında hizmet üreten, güvenilir, en rahat ve zaman yönetimine en çok hassasiyet gösteren nakliye şirketi olarak çalışmak, başarımızın temelini oluşmaktadır.ARA

WHATSAPP